ПІДЛІТКИ СТАЛИ БІЛЬШЕ ВИКРАДАТИ АВТО ТА ВЖИВАТИ НАРКОТИКИ

Теги:
ПІДЛІТКИ СТАЛИ БІЛЬШЕ ВИКРАДАТИ АВТО ТА ВЖИВАТИ НАРКОТИКИ20-30 % кримінальних правопорушень, вчинених неповнолітніми Черкаського району цьогоріч, - це викрадення авто, вживання наркотиків та злочини, що загрожують функціонуванню органів місцевого самоврядуванню.

Менше стали хуліганити та грабувати будинки. Такі дані озвучили під час міжвідомчої наради керівників правоохоронних органів, виконавчої влади та місцевого самоврядування минулого тижня, пишуть Сільські обрії.

Так, за півроку в Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано сім кримінальних правопорушень, вчинених підлітками на території Черкаського району, що майже на 50% більше аніж в минулому році. Чотири з них направили до суду.

Серед причин, що впливають на погіршення криміногенної ситуації в підлітковому середовищі, учасники міжвідомчої наради називають недостатню профілактичну роботу уповноважених органів влади, а також неналежний стан досудового розслідування, що дає можливість підліткам розраховувати на безкарність.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
18-07-2017, 10:45. Переглядів: (80). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини