Єдинники звільняються від сплати єдиного податку на час відпустки та за період хвороби

Теги:
Єдинники звільняються від сплати єдиного податку на час відпустки та за період хворобиЗгідно з нормами Податкового кодексу України (пункт 295.5 статті 295), фізичні особи-підприємці, платники єдиного податку 1 та 2 групи, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку один раз на рік на час відпустки упродовж одного календарного місяця.

Крім того, не сплачується єдиний податок за період хвороби, підтверджений копією листка непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів, повідомляє видання Про все з посланням на Державну податкову інспекцію у м. Черкасах.

Інформація про період щорічної відпустки та терміни тимчасової втрати працездатності з обов’язковим додаванням копії листка непрацездатності подається до територіального органу ДФС за заявою у довільній формі (підпункт 298.3.2 пункту 298.3 статті 298 Податкового кодексу України).

З метою уникнення порушення терміну щодо сплати авансових платежів рекомендуємо подавати до податкової інспекції заяву щодо періоду щорічної відпустки до початку відпустки, а заяву щодо терміну втрати працездатності з обов'язковим додаванням копії листка непрацездатності - одразу після закінчення лікарняного.

Варто пам’ятати, що платники єдиного податку є ще й платниками єдиного соціального внеску. Чинним законодавством не передбачено пільг щодо його сплати на час відпустки, або хвороби. Отже, єдиний внесок сплачується незалежно від діяльності чи фінансового стану платників податків і без перенесення термінів сплати.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
18-07-2017, 10:45. Переглядів: (480). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини