У мережі запустили 3D-тури відомими місцями Черкащини

Теги:
У мережі запустили 3D-тури відомими місцями ЧеркащиниУ травні у мережі запустили спеціальний сайт “Мандруй Черкащиною”. Ресурс зібрав інформацію про найцікавіші туристичні місця в Черкаській області. На сайті, зокрема, уже є 3D-тури.

Про це інформує ГромЧе.

Компанію “Цифрове перетворення Черкаської області” реалізували Google Україна у співпраці з Черкаською обласною державною адміністрацією.

Розробники сайту запустили 3D-тури Національним дендрологічним парком “Софіївка”, Національним історико-культурним заповідником “Чигирин”, Шевченківським національним заповідником у Каневі та Буцьким каньйоном.

«Чигиринська фортеця розташовується в невеликому однойменному місті. В історії країни він відомий як місце, з якого починалась українська держава,» – так починається віртуальний 3D-тур чигиринським замком.

Також за допомогою опції “Сплануй подорож” на сайті можна скласти туристичний маршрут по області , поділитися або запросити приєднатися друзів тощо. Крім того, тут уже є готові маршрути найцікавішими локаціями області із зазначенням контактної інформації, загальної відстані, необхідного часу і карти маршруту.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
15-07-2017, 03:43. Переглядів: (101). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини