В Україні стартувала вступна кампанія до вишів

Теги:
В Україні стартувала вступна кампанія до вишівВ Україні 29 червня стартувала вступна кампанія у вищі навчальні заклади.

Про це на брифінгу раніше повідомила міністр освіти.

«З 29 червня абітурієнти створюють електронні кабінети і подають дев'ять заяв на чотири спеціальності. Це можуть бути заяви як в один ВНЗ, так і в дев'ять. Ми не обмежуємо кількість вишів, а тільки кількість спеціальностей», - сказала Гриневич.

Цього року також діє система пріоритетності, коли абітурієнт визначає за шкалою від одного до дев'яти пріоритетність своїх заяв у виші, де один - найвища пріоритетність.

Заяви подаються в електронному кабінеті з 12 липня до 26 липня. Оприлюднення рейтингових списків і зарахування за результатами ЗНО відбудеться не пізніше 12:00 1 серпня.

З 12 по 20 липня відбувається зарахування на підставі співбесід та конкурсів. Оприлюднення списків зарахованих за співбесідою та творчих конкурсів відбудеться не пізніше 24 липня.

У цьому році для вступу діють сертифікати ЗНО 2016 і 2017 років.

Міністр повідомила, що при приймальних комісіях ВНЗ працюватимуть відділи технічної підтримки, в які можна звернутись у разі проблем з реєстрацією або в разі відсутності можливості самостійно створити електронний кабінет.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
30-06-2017, 00:26. Переглядів: (89). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини