Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег 17 янв 2021 13:00

Як під час локдауну працюють українські банки

Як під час локдауну працюють українські банкиЗ п’ятниці, 8 січня, в Україні почався жорсткий локдаун, який триватиме включно до 24 січня. Карантинні обмеження не торкнуться роботи банків, проте у зв’язку з вихідними через різдвяні свята, в роботі фінансових установ відбудуться зміни.

Ощадбанк

Відділення під час локдауну не змінюють звичайний графік роботи, переважно вони будуть відкриті з 9:00 до 18:00, деякі – довше. Під час різдвяних вихідних відділення працюють в режимі вихідного дня – тобто, вони або закриті, або приймають відвідувачів за скороченим графіком.

Перевірити час роботи найближчого відділення можна на офіційному сайті банку, вибравши в меню «Відділення та банкомати», а також подивитися відділення на карті або вручну ввести адресу.

ПриватБанк

Відділення під час локдауну працюють за стандартним графіком з 9:00 до 18:00, але деякі офіси приймають клієнтів довше (при цьому касове обслуговування не довше, ніж до 18:00).

Щоб перевірити графік роботи відділення ПриватБанку, на офіційному сайті потрібно вибрати пункт «Відділення» або знайти його на карті: при кліці відобразиться його звичайний час роботи.

Укргазбанк

Протягом 7-10 січня в цьому банку вихідні дні. Починаючи з понеділка, 11 січня, робота відновитися в звичайному режимі.

Крім того, 16 січня буде робочим днем, відділення будуть відкриті, як в будні.

Райффайзен Банк Аваль

Вихідними днями в відділеннях банку будуть 8 і 9 січня. У суботу, 16 січня, у фінустанові буде стандартний режим роботи, як в п’ятницю.

Укрсиббанк

У відділеннях, які працюють за графіком вихідного дня протягом 8 та 9 січня будуть обслуговувати клієнтів у відділеннях, які працюють у суботу. З 11 січня всі відділення повертаються до роботи за стандартним графіком. Субота, 16 січня, буде робочим днем.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Наверх