Академія лідерства запрошує.

Теги:
Академія лідерства запрошує.Навчання з подорожами, цікавими лекторами та у новому форматі пропонують черкаській молоді у Академії лідерства. Ознайомча презентація проекту а також співбесіда відбудеться у Черкасах 24 лютого, інформує сайт ГромЧе.

Захід буде цікавим у першу чергу для випускників шкіл та молоді.

– Українська Академія Лідерства – це новий формат навчання випускників середніх шкіл та активною молоді, що триває 10 місяців і будується на поєднанні елементів фізичного, академічного і духовного виховання і вдосконалення. Завдання Академії – відібрати молодих людей з високим потенціалом до лідерства і дати найкращу підготовку, інструменти для розвитку, які дозволять розкрити себе, обрати свій шлях і в майбутньому практикувати відповідальне лідерство на благо своєї країни, – відзначають організатори.

Академія Лідерства працює з вересня 2015 року. У першому наборі навчається 39 випускників 11 класу та студентів 1 курсу (17-18 років) з усієї України.

Студенти навчаються 6 днів на тиждень, один із яких присвячують волонтерській діяльності відповідно до інтересів – допомога у притулку для тварин, у фонді для хворих дітей, у військовому госпіталі, тощо.

– Кожен, хто успішно пройде відбір здобуде запрошення на навчання в академії, отримає грант на навчання в Академії. Цей грант покриє проживання, харчування, вартість навчальних матеріалів та інші витрати, пов’язані з навчальною програмою, – констатують організатори.

Презентація та відбір до Академії лідерства відбудеться 24 лютого о 15:00 в приміщенні кінотеатру «Україна» (вул. Смілянська 21)

Деталі за телефонами: (097)6469335, Володимир Педько м. Черкаси, (067)3525394, Христина Шабат м. Київ.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
22-02-2016, 22:10. Переглядів: (1487). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини