МОЗ обіцяє виплачувати підвищені зарплати медикам вже з кінця вересня

Теги:
МОЗ обіцяє виплачувати підвищені зарплати медикам вже з кінця вересняЛікарі отримають підвищену зарплату наприкінці вересня.

Про це сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов на селекторній нараді з представниками уряду.

За словами міністра, нині Національна служба здоров’я підписує договори з 1600 лікарнями, з третиною закладів угоди вже уклала. Міністр охорони здоров’я зазначив, що на це підвищення додатково виділили 6 мільярдів гривень до кінця року.

Президент Володимир Зеленський звернувся до міністра охорони здоров’я з вимогою пояснити, чому досі не витрачено 100 мільйонів гривень, передбачених у бюджеті на закупівлю апаратів штучної вентиляції легень. Крім того, з 2,9 мільярда гривень, які виділили на забезпечення лабораторій МОЗ та закупівлю засобів індивідуального захисту, витратили лише 514 мільйонів гривень. Досі не придбали обладнання для приймальних відділень опорних лікарень, хоча на це було виділено 5,3 мільярда гривень бюджетних коштів.

«Вже у жовтні будуть готові перші 120 приймальних відділень із понад 200, які ми обіцяли. Відділення будуть, а техніки в них – ні», – сказав Глава держави.

Також Президент наголосив, що в бюджеті мають бути закладені гроші на створення сучасної біологічної лабораторії в Україні, де працюватимуть над розробкою вакцин найкращі вітчизняні науковці.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
29-09-2020, 17:00. Переглядів: (73). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини