19 травня 2017 року в Мошнівській сільській бібліотеці відбулася історична п'ятихвилинка на тему «Герої не вмирають» присвячена Максиму Преснякову

Теги:
19 травня 2017 року в Мошнівській сільській бібліотеці відбулася історична п'ятихвилинка на тему «Герої не вмирають» присвячена Максиму Преснякову
Не маю права скаржитись на долю
Отримав все та все ж нічим не володію
Бентежний той, хто нарікнеться мною
Адже життя пізнав, а ним я все ще мрію.


Ці поетичні рядки належать нашому односельцю Максиму Преснякову, капітану розвід роти 93 ОМБР, який 2 роки тому загинув в АТО, виконуючи свій громадянський обов’язок воїна - патріота.

19 травня 2017 року в Мошнівській сільській бібліотеці відбулася історична п'ятихвилинка на тему «Герої не вмирають» присвячена нашому односельчанину, який загинув у АТО.

День 18 січня 2015 року ніколи не зітреться з нашої пам’яті і завжди буде нагадувати нам про цю велику втрату, втрату людини, який став сином - героєм для всіх мешканців села Мошни.

Роки… Важко повірити, що вже минуло 2 роки. Роки смутку, роки жалоби та нестерпного болю душі. Ця трагічна звістка сколихнула все село. Важко було повірити в те, що така молода, талановита, енергійна людина, надзвичайно відповідальна ніколи вже не приїде в село, ніколи не переступить поріг рідної домівки, ніколи не побачить найрідніших йому людей, не зустрінеться з друзями, з тими, хто його знав, любив, поважав, цінував за його чудові людські якості.

Ми пам’ятаємо той день, холодний ,сумний, дощовий день. Сама матінка - природа плакала за ним, поливаючи землю дощем, коли сотні людей з засвіченими лампадами та свічками зустрічали в центрі села свого Героя, який повернувся, щоб навіки спочити в рідній батьківській землі. Ми не в силах змінити плин часу,бо все підвладно Богу,а він забирає найкращих.

Нам залишилось лише пам'ятати та жити спогадами про Максима.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
30-05-2017, 01:25. Переглядів: (229). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини