МАСОВОЇ ЗАГИБЕЛІ РИБИ НЕМАЄ

Теги:
МАСОВОЇ ЗАГИБЕЛІ РИБИ НЕМАЄВ інформаційних засобах з’явилося повідомлення, що поблизу с. Леськи, с. Худяки та ще деяких сіл у р. Дніпро та р. Ірклій виявлено факти загибелі різних видів риби. У Черкасирибоохороні пояснюють, що це поодинокі випадки, спричинені занизькою температурою води у річках, зараз їх зафіксовано тільки чотири.

Як проінформував голова ліквідаційної комісії Черкасирибоохорони Анатолій Миронінко, зараз у річках температура води занизька для риби, яка саме нереститься. Відповідно, вона не може віднереститися й гине. Так буває практично щороку, ситуація геть не є надзвичайною, це цілком природне явище

Він також додав, що торік за аналогічної ситуації було задіяно екологічну лабораторію, яка лише підтвердила висновки рибінспекторів про надто низьку температуру води для нересту, й жодних відхилень у складі води не знайшла. Тому цього року рибінспектори не поспішають бити на сполох.

Анатолій Миронінко підкреслив, що масової загибелі риби немає, а якби підозри на надзвичайну подію були, там були б уже задіяні усі можливі служби.

За інформацією прес-служби Черкаської РДА
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
24-05-2017, 15:22. Переглядів: (117). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини