З наступного року підсумкова атестація з математики обов'язкова – МОН

Теги:
З наступного року підсумкова атестація з математики обов'язкова – МОНЗ наступного року ДПА з математики обов'язкове. Також за планом проведення Року математичної освіти в Україні у 2020/2021 навчальному році в листопаді заплановано відкриття Музею науки.

Про це повідомляє пресслужба МОН.

«Міжнародне дослідження PISA-2018 показало, що 36% наших 15-річних учнів не досягають базового рівня знання з математики. Однією з ініціатив, покликаних вирішити цю проблему, стало оголошення навчального року 2020/2021 Роком математичної освіти…», – зазначила заступниця міністра освіти і науки України Любомира Мандзій.

Повідомляється, що план Року математичної освіти передбачає заходи, покликані забезпечити рівний доступ учнів до вивчення математики і застосування сучасних технологій навчання математики, удосконалити ресурсне забезпечення освітнього процесу, підвищити мотивацію школярів до вивчення математики та її застосування в житті, популяризувати математичну освіту.

«Зокрема, починаючи з травня 2021 року здобувачі повної загальної середньої освіти складатимуть обов’язкову державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з математики», - йдеться в повідомленні.

Згідно з планом, протягом навчального року 2020/2021 також передбачено:

- збільшити кількості навчальних годин на вивчення математики в Державному стандарті базової середньої освіти;
- впровадити курси «Логіка», «Математична логіка» у варіативну складову навчальних планів 1-11 класів;
- провести тренінги для вчителів початкових класів та вихователів закладів дошкільної освіти із застосування Легоматематики в освітньому процесі;
- снастити школи і профтехи, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти, обладнанням для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій;
- створити каталог освітніх ресурсів з вивчення математики;
- розширити мережі математичних гуртків у закладах загальної середньої та позашкільної освіти;
- організувати математичні хаб-простори на базі вишів, що мають факультети (інститути) з підготовки вчителів.

«У квітні 2021 року також заплановано створити безкоштовний математичний онлайн-ресурс та розробити відповідний контент для учнів та вчителів математики»,- зазначається в повідомленні.

Також протягом червня-серпня 2021-го планується організувати літні «математичні школи» для вчителів та учнів, а на листопад заплановано відкриття Музею науки.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
2-08-2020, 08:00. Переглядів: (256). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини