"Фізкульт-ура-роби-сам-сама": На Черкащині запускають онлайн-конкурс, який передбачає виконання завдань вдома

Теги:
"Фізкульт-ура-роби-сам-сама": На Черкащині запускають онлайн-конкурс, який передбачає виконання завдань вдомаПроект спрямований на залучення учнівської та студентської молоді до рухової активності у змагальній формі дистанційним способом.

Про це повідомляє Черкаське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Всі учні та студенти Черкащини запрошуються до участі у конкурсі, який складається з 5-ти номінацій та передбачає виконання конкурсних завдань вдома. Матеріали на конкурс подаються в режимі онлайн на електронну пошту Черкаського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (ufvs-ck@ukr.net) та будуть розміщені на сторінці Facebook відділення: (https://www.facebook.com/ckvfvs.at.ua) для ознайомлення всіма бажаючими. Підсумки будуть підводитись двома шляхами: виставленням оцінок журі та за кількістю „лайків“, отриманих на сторінці Facebook.

Конкурс проходитиме поетапно за номінаціями до початку червня. Підсумки будуть оголошені в кінці червня.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
8-05-2020, 16:00. Переглядів: (182). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини