Творчих черкащан закликають позмагатися за участь у фестивалі “Тараса пензлі оживають 2020”

Теги:
Творчих черкащан закликають позмагатися за участь у фестивалі “Тараса пензлі оживають 2020”Якщо ти творчо обдарована особистість і прагнеш вдосконалити своє вміння у сферах мистецтва та літератури, позмагатися за призові місця у цікавій та запеклій боротьбі, отримати надзвичайне задоволення – у тебе є чудовий шанс потрапити на мегакрутий фестиваль “Тараса пензлі оживають 2020”, який відбудеться влітку цього року в с. Шевченкове, Черкаської області, де жив і творив наш національний символ, геніальний поет і художник – Тарас Григорович Шевченко.

Про це інформує Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації.

Умови конкурсу:

– захід проходить за двома напрямками (художній та літературний пленери) у два етапи;
– до 01 червня 2020 року учасники повинні аділати конкурсні роботи (детальніше про вимоги до конкурсних робіт за ПОСИЛАННЯМ).
– Художній пленер: тема: “Міфи, легенди та пісні прадавньої України”
– Літературний пленер: тема: “”Ну, що б, здавалося, слова…”

Фестиваль “Тараса пензлі оживають 2020” – це прекрасна можливість вдосконалити професійну майстерність, отримати майстер-класи від відомих художників та літераторів, відвідати цікаві екскурсії, поринути у атмосферу, в якій творив сам Кобзар, позмагатися на всеукраїнському рівні, знайти нових друзів і ще багато цікавинок.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
4-05-2020, 10:00. Переглядів: (92). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини