УВАГА! У Черкаському районі продовжено заборону на відвідування населенням лісових масивів

Теги:
УВАГА! У Черкаському районі продовжено заборону на відвідування населенням лісових масивівЧерез відсутність опадів та тривалу засуху у Черкаському районі протягом тривалого періоду утримується високий та надзвичайно високий клас пожежної небезпеки. Це в свою чергу призвело до зростання кількості пожеж в лісах на торфовищах та в природних екосистемах.

В останній час підрозділи Державної пожежної охорони, Місцевої пожежної охорони Черкаського району, місцевої пожежної охорони смт. Ірдинь, місцевої пожежної охорони Степанківської об’єднаної територіальної громади та пожежні підрозділи ДП “Черкаське лісове господарство” щодня виїжджають на гасіння пожеж в лісах та на торфовищах. Впродовж останнього часу сили пожежних підрозділів району були задіяні на гасінні масштабних пожеж на Ірдинському торфовищі, в плавнях та лісовому масиві на березі р. Дніпро в районі села Леськи.

Враховуючи високий та надзвичайно високий клас пожежної небезпеки, та з метою недопущення виникнення масштабних пожеж в екосистемах району 22 квітня відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому вирішено продовжити заборону на відвідування населенням лісових масивів та торфовищ, вїзду до них транспортних засобів на період високого та надзвичайно високого класів пожежної небезпеки (заборона введена рішенням комісії від 30.03.2020 (протокол № 13)).скачать dle 10.4фильмы бесплатно
28-04-2020, 11:00. Переглядів: (205). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини