ДПС інформує: Про зупинення роботи Центрів обслуговування платників області

Теги:
ДПС інформує: Про зупинення роботи Центрів обслуговування платників областіГоловне управління ДПС у Черкаській області інформує, що у зв’язку із запровадженням та території Черкаської області надзвичайної ситуації з 23 березня 2020 року зупинено роботу Центрів обслуговування платників області.

Звертаємо увагу! Центри обслуговування платників надаватимуть адміністративні послуги виключно в онлайн режимі.

Прийом платників в Центрах обслуговування платників Головного управління ДПС у Черкаській області здійснюється виключно для надання невідкладних послуг у разі гострої необхідності за попереднім записом, а саме щодо:

- видачі картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків;
- внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта.

Електронні скриньки та номери телефонів:

Черкаське управління - ck.dpi2325@tax.gov.ua
ЦОП Черкаської ДПІ - (0472) 64-94-09
ЦОП Чигиринської ДПІ - (04730) 2-69-03
ЦОП Канівської ДПІ - (04736) 3-21-58

Контакти Головного управління ДПС у Черкаській області:

Електронна пошта: ck.office@tax.gov.ua (крім звернень громадян та запитів на отримання публічної інформації).
Cлужба діловодства: (0472) 33-91-02.

Радимо користуватись засобами електронного зв’язку, а саме Електронним кабінетом (адреса: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС). Платники податків мають можливість надіслати лист (запит, звернення тощо) до Головного управління ДПС у Черкаській області.

Також звертаємо увагу, що вся актуальна інформація розміщується на субсайті Головного управління ДПС у Черкаській області за посиланням: ck.tax.gov.ua та на сторінці у Facebook https://www. facebook.com/tax.cherkasy/.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
2-04-2020, 10:00. Переглядів: (165). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини