Пенсійний фонд інформує: Про перерахунок пенсії працюючим пенсіонерам із 1 квітня 2020 року

Теги:
Пенсійний фонд інформує: Про перерахунок пенсії працюючим пенсіонерам  із 1 квітня 2020 рокуНачальник головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Світлана Зінник інформує, що відповідно до абзацу п’ятого частини четвертої статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» органи Пенсійного фонду починаючи з 2018 року щороку з 1 квітня без додаткового звернення особи проводять перерахунок пенсії тим особам, які після призначення (перерахунку) пенсії продовжували працювати та на 1 березня року, в якому здійснюється перерахунок, набули права на проведення перерахунку, передбаченого абзацами першим – третім цієї частини, на найбільш вигідних умовах.

У зв’язку з цим Головне управління Пенсійного фонду України в області провело перерахунок пенсії з 1 квітня 2020 року майже 41 тис. пенсіонерів, із них 2,7 тис. –  по стажу та заробітній платі після призначення (попереднього перерахунку) пенсії.

Додаткові витрати на виплату пенсії становлять 1 591 тис. грн у місяць.

Особи, які мають право на підвищення пенсії, пенсію в новому розмірі отримають у квітні.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
1-04-2020, 09:00. Переглядів: (123). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини