Про ситуацію щодо COVID-19 у Черкаському районі

Теги:
Про ситуацію щодо COVID-19 у Черкаському районіЗа інформацією КНП “Черкаська центральна районна лікарня” Черкаської районної ради станом на 31 березня хворих осіб на COVID-19 у районі не виявлено.

Національна служба здоров’я України затвердила список лікарень, які прийматимуть хворих на коронавірус у разі госпіталізації. До першої хвилі визначили 6 закладів, серед них і Черкаська центральна районна лікарня. Зараз фахівці організовують перепрофілювання інфекційного відділення медичного закладу.

Засобами індивідуального захисту: респіраторами, медичними масками та захисними костюмами медичні працівники, які лікуватимуть хворих на коронавірусну інфекцію, на перший час забезпечені. Зроблено заявки на придбання необхідних медикаментів.

Створені мобільні бригади медпрацівників, які в разі підозри на коронавірус братимуть необхідні аналізи та доставлятимуть їх у лабораторний центр Черкас.

Пам’ятайте, кожен із нас у змозі призупинити поширення коронавірусної інфекції, дотримуючись елементарних правил. Поставтеся до карантину відповідально, не виходьте з будинку без нагальної потреби. У супермаркетах та аптеках тримайте дистанцію 1,5-2 метри. Захистіть себе та піклуйтеся про здоров’я рідних.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
1-04-2020, 06:00. Переглядів: (289). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини