Завтра на Черкащині розпочнеться “сезон тиші”

Теги:
Завтра на Черкащині розпочнеться “сезон тиші”1 квітня на Черкащині стартує “сезон тиші”, що триватиме до 15 червня. Його метою є охорона середовища існування, умов розмноження та шляхів міграції диких тварин.

Про це повідомляє очільник Управління державного екологічного нагляду у Черкаській області Олександр Позняков.

У відповідності до вимог Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного світу” у період масового розмноження диких тварин з 1 квітня до 15 червня на всій території України триває “сезон тиші”.

У цей період забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою: пальби, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах.

Також у зазначений період підприємства, установи, організації і громадяни при здійсненні будь-якої діяльності, що впливає або може вплинути на стан тваринного світу, зобов’язані забезпечувати охорону середовища існування, умов розмноження та шляхів міграції тварин.

За порушення “сезону тиші” порушників притягатимуть до адміністративної відповідальності.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
31-03-2020, 17:00. Переглядів: (172). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини