З 10 лютого на Черкащині розпочалася інспекційна кампанія Держпраці

Теги:
З 10 лютого на Черкащині розпочалася інспекційна кампанія ДержпраціЗ 10 лютого на Черкащині розпочався наступний етап виконання доручення Прем’єр-міністра – інспекційна кампанія, під час якої планується охопити інспектуваннями віднесених до зазначеного переліку роботодавців. У разі виявлення інспектором праці незадекларованого працівника будуть вжиті заходи щодо притягнення винних осіб до відповідальності.

Про це розповідає пресслужба Черкаської ОДА.

Загалом, на виконання доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами інспекторами праці Держпраці та її територіальних органів за участі інших державних органів та органів місцевого самоврядування проведено інформаційну кампанію щодо недопустимості використання незадекларованої праці.

Інформаційними заходами охопили більше 190 тисяч роботодавців, які здійснюють господарську діяльність у сфері торгівлі, організації харчування та тимчасового розміщування. Під час інформаційних заходів інспектори праці проінформували роботодавців і працівників про ризики використання незадекларованої праці.

Перелік охоплених інформаційними заходами роботодавців опрацьований Пенсійним фондом України, із загальної кількості виокремлено більше 15 тисяч роботодавців, які використовують незадекларовану працю. Так, у ході інформаційних візитів інспекторами праці у зазначених роботодавців встановлено близько 49 тисяч осіб, не зареєстрованих в реєстрах Пенсійного фонду.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
14-02-2020, 10:00. Переглядів: (136). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини