В Черкаській ОДА створюють управління боротьби з корупцією

Теги:
В Черкаській ОДА створюють управління боротьби з корупцієюУ Черкаській облдержадміністрації проводять аудит функціональності підрозділів. Виявилося, що частина з них – мають “архаїчні функції”.

Про це заявив на пресконференції голова Черкаської ОДА Роман Боднар.

– Деякі структури ми об’єднуємо, – зазначив Боднар. – Створюємо окреме управління внутрішнього аудиту і боротьби з корупцією. В нас був сектор, але запит на справедливість настільки великий, що визначили, що цьому напрямку треба приділити більше уваги.

Він також зазначив, що робота аудиторів полягатиме не в тому, щоб когось постійно перевіряти, а в донесенні чиновників розуміння, що “поблажок не буде”. Підпорядковуватиметься управління голові ОДА.

– Кожен, хто порушує закон, має розуміти, що ризик покарання значно виросте, – сказав очільник області. – Коли ми побачимо, що механізм закрутився так, як ми хочемо, можливо, ця проблема відійде на інший план. Але зараз шестерні механізма крутяться у різні сторони, а окремі пробуксовують. Нічого, скоро запрацюємо ефективніше.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
19-01-2020, 13:00. Переглядів: (96). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини