Закон про ринок електроенергії лобіює інтереси окремих олігархів і призведе до чергового підвищення цін на електроенергію для простих українців - "Народний контроль."

Теги:
Закон про ринок електроенергії лобіює інтереси окремих олігархів і призведе до чергового підвищення цін на електроенергію для простих українців - "Народний контроль."Закон про ринок електроенергії, прийнятий Верховною радою України 13 квітня, чітко лобіює інтереси окремих олігархів, з якими співпрацює влада. Він призведе до чергового підвищення цін на електроенергію для простих українців.

Про це йдеться в заяві "Народного контролю" на офіційній сторінці Мошнівського осередку партії.

Тому депутати групи «Народний контроль» у ВРУ голосували ПРОТИ даного закону.

Прикриваючись гарними ідеями про ринок електроенергії, влада протягнула закон, який немає жодного відношення до конкурентного ринку. Відтепер ціни на атомну електроенергію, гідроелектроенергію зростуть, а це відобразиться в наших платіжках!

У законі прописана коштовна і необґрунтована процедура приєднання малих підприємців до електромереж, вводяться побори, а НКРЕКП надається право вводити фіксовану щомісячну абонплату на ці приєднання.

Ввівши так званого посередника між обленерго та споживачем, влада дала олігархам ще одну можливість на додаткове збагачення!

Показовим є результат голосування, адже, окрім коаліції, закон підтримали «Опоблок», Радикальна партія та олігархічні групи «Відродження» і «Воля народу».скачать dle 10.4фильмы бесплатно
13-04-2017, 22:03. Переглядів: (135). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини