Вступ 2020: Став відомий прохідний бал для вступу на бюджет

Теги:
Вступ 2020: Став відомий прохідний бал для вступу на бюджетМіністерство освіти і науки встановило та затвердило мінімальний прохідний конкурсний бал для вступу до вишів на бюджетну форму навчання у 2020-му році.

Про це повідомляють у прес-службі департаменту освіти і науки Черкаської ОДА.

Так у 2020 році вступникам, які претендуватимуть на навчання для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної середньої освіти за кошти державного бюджету, необхідно мати конкурсний бал на рівні не меншому 125. В іншому випадку абітурієнт не буде допущений до конкурсного відбору, йдеться у повідомленні.

Крім того МОН встановило мінімальні значення кількості балів для вступу на спеціальності «Стоматологія», «Медицина», «Педіатрія» з другого та третього конкурсних предметів на рівні не меншому ніж 150 балів.

Конкурсний бал для вступу на основі повної загальної середньої освіти за спеціальністю «Фармація, промислова фармація» не може бути менше ніж 130 балів.

Прохідний бал для вступу на спеціальності галузі знань «Право», «Публічне управління та адміністрування» та «Міжнародні відносини» має бути не меншим за 140 балів.

Також додають, що у 2020 році буде скорочений обсяг державного замовлення на юридичні спеціальності. Зокрема, прийом вступників за державним або регіональним замовленням для здобуття ступеня молодшого бакалавра за всіма формами здобуття освіти, а також для здобуття ступенів бакалавра, магістрів за заочної формою здобуття освіти за спеціальностями «Право», та «Міжнародне право» в 2020 році проводитись не буде.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
5-11-2019, 10:00. Переглядів: (110). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини