В Україні почнуть видавати водійські права за новими правилами

Теги:
В Україні почнуть видавати водійські права за новими правиламиУ найближчому майбутньому в Україні почнуть діяти водійські права і студентські квитки в електронному вигляді.

Відповідні заяви зробив віце-перм’єр-міністр цифровий трансформації Михайло Федоров.

На даний момент активно йде робота над вирішенням цього питання. За словами Федорова, цифрові посвідчення особи зроблять доступними для спеціальних додатках в смартфонах. Повідомляється, що воно буде приховано в особистому «Кабінеті громадянина», який влада повинна представити вже зовсім скоро. Планується запустити своєрідний експеримент, який дасть можливість людям возити з собою цифрові права на законних підставах і за це не штрафуватимуть.

Тим більше, 30% поліцейських вже користуються планшетами. Тому вони зможуть з легкістю відсканувати людини через QR-код і подивитися його в базі. Уточнюється, що в тій місцевості, де немає планшетів, поліцейські повинні будуть зателефонувати на базу і передати дані з електронних документів з метою перевірити особу. Зокрема, маються на увазі селища.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
13-10-2019, 09:00. Переглядів: (120). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини