14 вересня - Православний Новий рік: Що не можна робити в церковне новоліття

Теги:
14 вересня - Православний Новий рік: Що не можна робити в церковне новоліття14 вересня в православній церкві починається новий церковний рік. Індикт або новоліття, як його ще називають, відкриває собою початок історії Нового Завіту. У цей день християни просять у Бога благословення.

Як і всі свята в християнстві церковне новоліття відсилає людей до певної події з Євангелія. Всі православні торжества відображають історію, яка написана в Новому Завіті. Новоліття ж позначає циклічність: все повторюється знову і знову.

Щороку православним християнам необхідно згадувати всі етапи Нового Завіту, оскільки ні одна з подій з життя Христа і Богородиці не була випадковою. 14 вересня в храмах проходять служби, бо індикт - це свого роду Новий рік для всіх християн.

У цей день варто сходити в храм і причаститися. 14 вересня необхідно попросити вибачення у всіх, кого образили протягом церковного року. Близьким людям можна подарувати речі, які пов'язані з релігією: ікони, календарі, книги.

Молитви на новоліття


В молитвах в цей день немає ні обмежень, ні настанов. Це може бути як "Отче наш", так і "Символ віри" або якась інша спільна молитва.

Що не можна робити на новоліття


Як і в будь-яке інше православне свято, в індикт не можна сваритися, лихословити та ображати інших.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
14-09-2019, 07:00. Переглядів: (72). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини