Вчені переконані, що бідність прискорює старіння

Теги:
Вчені переконані, що бідність прискорює старінняЛюди, які тривалий час живуть у бідності, швидше старіють, пише Eurek Alert з посиланням на дослідження данських вчених.

Дослідники центру здорового старіння та Департаменту охорони здоров’я Данії з’ясували, що на швидкість старіння впливають не лише генетика, екологія та спосіб життя, а й матеріальний стан.

У дослідженні взяли участь понад 5000 людей середнього віку. Вони пройшли тести на когнітивні й фізичні здібності та аналіз крові на наявність запалень. Результати порівняти з доходом учасників протягом останніх 22 років. Бідністю вважали рівень доходів, на 60% нижчий медіанного рівня у країні.

Дослідження виявило кореляцію між періодами фінансових труднощів учасників та раннім старінням. Групи, які тривалий час жили за межею бідності, показували гірші результати в тестах, ніж їхні однолітки, які ніколи не мали фінансових проблем.

"Раннє старіння означає також початок лікування в більш ранньому віці, і це тягар як для людини, так і для суспільства. Цими результатами дослідження ми показуємо, що погана фінансова ситуація є важливим чинником раннього старіння. Нові знання можна використовувати для запобігання проблем раннього старіння", – каже головна авторка дослідження Рікке Лунд.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
3-10-2019, 06:00. Переглядів: (89). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини