Сім профілактичних щеплень, які необхідні кожному школяреві

Теги:
Сім профілактичних щеплень, які необхідні кожному школяревіЗагальноосвітні школи та інші навчальні заклади мають право відмовитися допускати до занять дітей, не охоплених необхідними профілактичними щепленнями.

Про це нам знову нагадують МОЗ і персонально очільниця міністерства на сторінці у «Фейсбуці».

Календарем профілактичних щеплень передбачено, що в інтересах суспільства та безпеки кожна дитина повинна пройти вакцинацію від десяти інфекційних захворювань. Насамперед тих, епідеміологічна ситуація щодо яких в Україні не з найкращих, як скажімо, кір, туберкульоз, гепатит В. Також школярам потрібні щеплення від дифтерії (і правця), кашлюку, поліомієліту і хіб-інфекції.

За інформацією МОЗ, безкоштовних вакцин КПК (кір, краснуха і паротит) достатньо щоб охопити усіх неімунних дітей та їх батьків. Так само як і доз для щеплення від дифтерії і правця, яке необхідно повторювати кожні десять років.

Без дотримання Календаря профілактичних щеплень, якщо батьки відмовилися вакцинувати дітей, їх можуть не допустити до занять у державних навчальних закладах.

Доречно також нагадати, що згідно з останніми оперативними даними Центру громадського здоров’я МОЗ, захворюваність на кір знову зросла. Впродовж 31-го тижня цього року за медичною допомогою звернулося 287 громадян, у тому числі 127 дітей.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
1-09-2019, 11:00. Переглядів: (301). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини