Будьте обережні! - На Черкащині шахраї маскуються під соцпрацівників

Теги:
Будьте обережні! - На Черкащині шахраї маскуються під соцпрацівниківПро те, що на Черкащині діють шахраї, які маскуються під соціальних працівників, повідомляють на сторінці Фейсбуці "Новини Руськополянської ОТГ".

Текст повідомлення-попередження:

«Увага, шахраї!

Шановні жителі громади, на території Руськополянської ОТГ були зафіксовані факти про те, що представники, так би мовити, «київської незалежної організації» роблять опитування жителів села стосовно політики, розпитують мешканців про вподобання та беруть номери телефонів респондентів.

Цими телефонними номерами шахраї можуть скористатися для, відповідно, небезпечних для вас справ: банківські рахунки, кредитки тощо. При наявності подібної ситуації, просимо фіксувати дані факти та звертатися до поліції за номером 102 та до Виконавчого комітету Руськополянської сільської ради.

Доводимо до відома, що особисті дані, зокрема власні номери телефонів, не слід надавати представникам соціологічних опитувань без попереднього пред’явлення ними документа – посвідчення».скачать dle 10.4фильмы бесплатно
29-06-2019, 10:00. Переглядів: (122). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини