Не 10 відсотків: Супрун спростувала популярний міф про роботу мозку

Теги:
Не 10 відсотків: Супрун спростувала популярний міф про роботу мозкуЗа допомогою МРТ-діагностики вдалося наочно продемонструвати, як різні ділянки мозку реагують у відповідь на різні подразники, чітко доводячи, що людина використовує свій мозок на 100%.

Про це написала у Facebook виконувач обов’язків глави МОЗ Уляна Супрун.

"Ідея щодо того, що наш мозок не працює на всі 100%, лише приємна легенда, на якій довгий час наживалися шарлатани, які обіцяли “включити” його на всю потужність та збільшити продуктивність, задіявши пасивні ділянки мозку", – переконує вона.

За її словами, науковцям за допомогою МРТ-діагностики вдалося наочно продемонструвати, як різні ділянки мозку реагують у відповідь на різні подразники, чітко доводячи, що людина використовує свій мозок на 100%. "Тому наш мозок працює справно, більш того, фіксування цих активних 10% пов’язане з його унікальною здатністю зберігати енергію та керувати задачами", – пише Супрун.

При цьому, на її думку, найкращий спосіб допомогти мозку працювати краще – це здоровий спосіб життя.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
25-06-2019, 07:00. Переглядів: (186). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини