Виявлена несподівана користь кави

Теги:
Виявлена несподівана користь кавиФахівці з Університету штату Огайо і Каліфорнійського університету в Дейвісі прийшли до висновку, що вживання кофеїну підвищує увагу і працездатність людей в колективі.

У дослідженні взяли участь 72 студента, які думали, що їм належить дегустація нового бренду кави і спільний вибір теми для групової дискусії.

Критерії відбору випробовуваних включали в себе помірне вживання кави і відсутність алергії. Студентів розділили на дві групи, одна з яких отримувала підбадьорливий напій до обговорення теми, а друга - після.

Всім учасникам запропонували протягом 15 хвилин подумати над темою про міжнародне протестному русі «Оккупай» і дати рекомендацію щодо її включення в список тем для групової дискусії. Крім того, добровольцям запропонували оцінити рівень зацікавленості інших учасників в обговоренні.

В результаті виявилося, що вживання кави до виконання завдання покращувало оцінки працездатності колективу в 1,4 рази в порівнянні з контрольною групою.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
15-06-2019, 07:00. Переглядів: (225). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини