Lifecell буде випускати банківські карти

Теги:
Lifecell буде випускати банківські картиОдин із найбільших українських операторів мобільного зв’язку Lifecell в червні 2019 року запустить в Україні сервіс видачі коштів з мобільного рахунку через банківську карту.

Послуга отримає назву Paycell і буде запущена на базі платіжної системи “Простір” від банку “Восток”. Про це повідомив директор ТОВ “Пэйселл” Олександр Мартиненко.

Компанія ТОВ “Пэйселл” пройшла акредитацію в Нацбанку і зараз має ліцензію на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків, а також статус оператора послуг платіжної інфраструктури.

Новий сервіс дозволить людям перераховувати кошти з мобільного рахунку Lifecell на карту, оплачувати послуги та знімати готівку в банкоматах.

Кредитні ліміти на нових картках поки не плануються, що вважається слабким місцем “Простору”. Громадянам потрібно буде погоджувати з банком всі кредитні програми. Також українцям доведеться змиритися з обмеженою функціональністю нової картки — вона буде працювати тільки на території України, не буде міжнародною.

Як відомо, материнська структура Lifecell в Туреччині — Turkcell — запустила аналогічну картку на базі міжнародної платіжної системи VISA, яку турецькі абоненти можуть використовувати за кордоном. Люди вже отримали 3 млн. кредитних карт і 1,5 млн. дебетних. Середній місячний оборот по такій картці становить в середньому $38.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
18-04-2019, 08:00. Переглядів: (96). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини