МОШНИ - НАЙКРАЩІ В РАЙОНІ!

Теги:
МОШНИ - НАЙКРАЩІ В РАЙОНІ!Районна конкурсна комісія визначила кращі сільські ради Черкаського району за підсумками 2016 року, повідомляють Сільські обрії.

Відтак, третє місце дісталося Вергунівській сільській раді, друге – Чорнявській, а переможцем районного конкурсу стала Мошнівська сільська рада. Призери розподілять між собою призовий фонд у розмірі 45 тисяч гривень, який за пропозицією членів комісії збільшено на 10 тисяч гривень, порівняно з минулим роком. Нагадаємо, торік переможцями були Худяківська, Хацьківська та Байбузівська сільські ради.

Мошни представлятимуть район на обласному конкурсі сільських рад.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
20-01-2017, 11:13. Переглядів: (1695). Коментарів: (4)

Комментарі

Автор: Приставучій Статус: Группа: Гости
Зайняти перше місце, не так вже і складно. Набагато важче його втримати! Не продати совість в угоду верхам та багатіям. Бажаю сільскому голові та всім працівникам с/ради так тримати!
Автор: Любовь Статус: Группа: Гости
Ведь не зря я говорила, что все зависит от председателя сельского совета...Спасибо огромное Шкарбуте Богдану, за то, что он вкладывает свою душу в родное село, а это много значит...Низкий Вам поклон...
Автор: юра Статус: Группа: Гости
Цікаво, за якими показниками ?

P.S. та на що будуть використані кошти ?
Автор: Сергій - с. Байбузи Статус: Группа: Гости
Радує, що є та Людина, яка зможе очолити неменуче об'єднання наших громад в одну. Богдане Вікторовичу знаю, що об'днання в одну територіальну громаду с. Мошни і с. Байбузи з центром в Вашому селі між Вами та нашим сільським головою Лисенком П.І. майже вирішено та жде свого часу. Наш люд тільки "за"! Ласкаво просимо! Будемо вдячні, якщо під Вашим керівництвом і наше село проснеться!

Схожі новини