Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег / Спорт 15 січ 2017 18:28

6-й тур Чемпіонату Черкаської області з футзалу. Вища ліга.

6-й тур Чемпіонату Черкаської області з футзалу. Вища ліга.Відбулися матчі шостого туру Чемпіонату Черкаської області з футзалу серед команд Вищої ліги.

"Мошни" – "Шевченків край" 2:9
Голи: Бобінський 2 – Гаврильченко 2, Раковський, Ткаченко 2, Павленко 2, Снісар О., Бобінський (аг)

"Шевченків край" зносить "Мошни", як ураган, повідомляє Черкаський спорт.

Так стрімко команда вийшла на паркет і здула суперника. Все пішло, як по маслу: гол за голом, як за підручником – через паси п'ятками і точні удари.

Ткаченко елегантно перекинув воротаря. А "Мошни", поступаючись у рахунку, намагалися не поступатися у видовищності: Бобінський накрутив суперників і скоротив відрив, а Хрипченко був дуже близький до забиття голу ножицями – на жаль, спрямував м'яч повз стійку.

Перший тайм вийшов дуже насиченим і команди пішли на перерву з рахунком 2:6 на користь "Края".

Другий тайм став формальністю: у "Мошен" не виходили найпростіші речі, а у ворота Данілевського зовсім нічого не лізло. Гра несла відкритий характер і "Шевченків край" зумів ще двічі вразити ворота, а втретє це зробив Бобінський, зрізавши у власні – 2:9.