Служби зайнятості в Україні переходять на роботу онлайн

Теги:
Служби зайнятості в Україні переходять на роботу онлайнПротягом року в Україні буде запущено державний онлайн-реєстр вакансій. Разом з цим запрацює інститут кар’єрного радника.

Уряд пропонує заохочувати роботодавців, які створюють нові робочі місця не тільки для вузькопрофільних фахівців. Реєстр вакансій буде постійно поповнюватися в режимі реального часу, а сама інформація про вакансію буде доповнена електронним підписом роботодавця.

"Роботодавці постійно працюють зі службою зайнятості пліч-о-пліч, і, я думаю, вони швидко спрацюються. Тим більше, що роботодавці самі теж хотіли б, щоб кваліфіковані кадри швидше до них приходили. За електронного підпису для тих, хто шукає роботу, це буде для людини більш-менш навантаження. Зайти на сайт і подивитися де, в якому регіоні, яка робота – це одне, а створювати електронний підпис – не всякий буде цим займатися", – зазначив колишній очільник Державної служби зайнятості.

Потрібно зауважити, що державний реєстр, ймовірно, не буде враховувати пропозиції сірого та чорного ринку.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
21-03-2019, 08:00. Переглядів: (66). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини