Уряд збільшив розмір субсидії фермерським господарствам

Теги:
Уряд збільшив розмір субсидії фермерським господарствамКабінет міністрів України прийняв рішення збільшити максимальну субсидію фермерським господарствам до 41700 гривень.

Стало відомо, що дотації фермерським господарствам на 1 га землі також збільшені. У 2019 фермери зможуть отримати 12000 гривень замість 10200.

Також у Кабміні зазначили, що якщо вік глави фермерського господарства – до 35 років, то компанія зможе отримати максимальну субсидію.

До речі, максимальна сума компенсації насіння збільшена до 80 тисяч гривень.

Уряд має намір відшкодовувати фермерам і витрати на "зелений" туризм. Так, на одне господарство передбачено до 10 тисяч гривень.

Крім того, у 2019 році до переліку одержувачів підтримки уряду додані і бджолярі.

Нагадаємо, відтепер всю діяльність українських фермерів будуть перевіряти через супутники.

Раніше Президент України Петро Порошенко підписав Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств". Цей закон дозволить фермерам, які працюють на своїй землі, легально продавати продукцію і отримувати соціальний захист, в тому числі право на пенсію. Таким чином в Україні буде стимулюватися розвиток сімейних фермерських господарств.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
18-02-2019, 14:00. Переглядів: (99). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини