Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег / Спорт 05 гру 2016 12:53

Чемпіонату області з футзалу. Вища ліга. Знову поразка.

Чемпіонату області з футзалу. Вища ліга. Знову поразка.Відбулися матчі другого туру Чемпіонату Черкаської області з футзалу серед команд Вищої ліги.

"Червона Слобода" - "Мошни" 5:1
Голи: Валашенко 2, Дорош М. (аг), Сахно, Макогон - Хрипченко

Як повідомляє Черкаський спорт, Червона Слобода здобуває емоційну перемогу над Мошнами, які ніяк не знайдуть своєї гри. Сьогодні команда з передмістя Черкас, послаблена короткою лавою запасних, у другому таймі не реалізувала три 10-тиметрових, натомість багато пропустила.

Із забитого голу розпочала Слобода - відзначився Валашенко. Під кінець першого тайму Хрипченко встановив паритет і на перерву команди пішли за рівного рахунку.

Найцікавіше розпочалося потім. За дев'ять хвилин ігрового часу Слобода примудрилася сфолити шість разів. Але жоден із 10-тиметрових не приніс результату. А от гравці в синіх футболках свої нагоди використали. Спочатку Дорош зрізав у власні ворота, потім відзначилися Сахно і Макогон. А на завершення Валашенко з дальної відстані вразив порожні ворота Мошен. У підсумку 5:1 перемога Червоної Слободи.