У ЧЕРКАСЬКОМУ РАЙОНІ НАБИРАЮТЬ ПРИСЯЖНИХ ДЛЯ РАЙОННОГО СУДУ.

Теги:
У ЧЕРКАСЬКОМУ РАЙОНІ НАБИРАЮТЬ ПРИСЯЖНИХ ДЛЯ РАЙОННОГО СУДУ.У Черкаському районі набирають присяжних для районного суду.

Про це повідомляють Сільські обрії.

Якщо Ви постійно проживаєте на території, на яку поширюється юрисдикція Черкаського районного суду Черкаської області, та виявили бажання бути присяжним, просимо подавати за адресою: м. Черкаси, вул. В. Чорновола, 157, каб. 210 такі документи:

- власноруч написану заяву на адресу Черкаської районної ради про включення до списку присяжних Черкаського районного суду Черкаської області;

- ксерокопії паспорта громадянина України (1-2 стор. та сторінка з інформацією про останнє місце проживання кандидата);

- документ, що підтверджує відсутність судимостей;

- документ, що підтверджує відсутність хронічних психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов'язків присяжного.

Довідки за телефоном: (0472) 64-50-68.

Довідкова інформація:

Хто може бути присяжним?


Відповідно до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» присяжним може бути громадянин України, який досяг тридцятирічного віку і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного окружного суду.

Хто не може бути присяжним?


Громадяни, які: визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними; мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного; мають незняту чи непогашену судимість; народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники правоохоронних органів (органів правопорядку), військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя; особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за корупційне правопорушення; громадяни, старші 65 років; особи, які не володіють державною мовою.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
11-12-2016, 13:24. Переглядів: (664). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини