В Україні зросли "трудові" штрафи для бізнесу

Теги:
В Україні зросли "трудові" штрафи для бізнесуЗ нового року за порушення законодавства стали карати суворіше.

Разом з підвищенням мінімальної заробітної плати з 1 січня на 12% збільшуються і розміри штрафів за порушення трудового законодавства. Про це повідомив Офіс великих платників податків Державної фіскальної служби (ДФС) України.

У відомстві оприлюднили нові суми штрафів.

30 мінімальних зарплат – 125 190 грн по кожному працівнику за наступні порушення:

- фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору;
- оформлення працівника на неповний робочий час в разі фактичного виконання роботи повний робочий час; виплату заробітної плати (винагороди) без нарахування і сплати єдиного внеску.

10 мінімальних зарплат – 41 730 грн за:

- недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці (наприклад, несплата роботи в нічний час, у вихідний або святковий день, понаднормової роботи);
- недотримання встановлених законом гарантій і пільг працівникам, які залучаються до виконання обов'язків.

Три мінімальні зарплати – 12 519 грн за:

- порушення встановлених термінів виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законом про працю, більш ніж за один місяць, виплата їх не в повному обсязі.

Одна мінімальна зарплата – 4 173 грн за:

- порушення інших вимог трудового законодавства.

"Наприклад, фактичний доступ до роботи працівника без трудового договору може коштувати роботодавцю 142 190 грн (125 190 грн + 17 000 грн.) + виплати такому працівнику заробітної плати в розмірі не нижчому від середньої заробітної плати за відповідним видом економічної діяльності в регіоні за відповідний період", – навели приклад у ДФС.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
11-01-2019, 11:00. Переглядів: (100). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини