КОРИСНІ ПОРАДИ: Для правильної роботи мозку потрібні друзі, читання, танці і шоколад

Теги:
КОРИСНІ ПОРАДИ: Для правильної роботи мозку потрібні друзі, читання, танці і шоколадЛюдському мозку потрібно «чисте» спілкування, живе. А від ізоляції і багатогодинного сидіння в інтернеті він страждає.

Професор Влад Чуреа протягом 10 років був директором лікарні швидкої допомоги. Він зробив майже 23 000 операцій на мозку.

Для правильної роботи мозку важливо щоранку виконувати наступний ритуал.

Після пробудження потрібно зробити невелику зарядку і після випити 2 склянки води кімнатної температури:

Під час сну мозок не спить, він працює, щоб підтримувати внутрішні органи активними. Мозок також вночі працює над невирішеними проблемами. Саме тому і кажуть, що ранок вечора мудріший.

Далі справа за сніданком. Він повинен бути неспішним. Насолоджуйтеся їжею і моментом, так ви задасте правильний настрій усього дня. Обід повинен бути збалансованим. Вживайте тільки чисту воду, і забудьте про соках. Пам'ятайте, наш мозок не любить жир, тютюн і алкоголь, але любить чорний шоколад.

Мозок має дві точки максимальної активності: між 10.00-12.00 і 16.00-18.00. Якщо він втомлюється, ми можемо випити трохи кави і з'їсти пару шматочків чорного шоколаду.

Кращим другом мозку є посмішка. Тому дуже важливо відігнати смуток, одноманітність і вміти радіти. Рух також дуже добре для мозку. Адже якщо ми рухаємося, ми існуємо.

І пам'ятайте про відпочинок. Хороший нічний сон повинен тривати не менше, ніж шість годин. Ми повинні лягти спати о 22:00, адже до 24:00 - найактивніший період сну.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
11-01-2019, 10:00. Переглядів: (95). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини