В Україні затвердили нові правила вступу до ВНЗ

Теги:
В Україні затвердили нові правила вступу до ВНЗУ Міністерстві науки і освіти України повідомили, що в ході вступної кампанії 2019 року абітурієнтів чекають нові правила.

Відзначається, що нововведення торкнуться насамперед прохідних балів, творчих конкурсів і пільг під час вступу на ряд спеціальностей.

Відтепер для вступу на бакалавра (а також магістра медичного, фармацевтичного, ветеринарного спрямування) прийматимуть сертифікати ЗНО 2017, 2018 та 2019 років, окрім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов. З іноземних мов зараховуватимуть лише сертифікати 2018 та 2019 років. Вступник може подати сертифікати в будь-якій зручній йому комбінації.

Незначні зміни передбачають можливість проходження творчих конкурсів в декількох вузах – для цього змінили терміни їх проведення.

Зміни також торкнулися переліку конкурсних предметів за окремими спеціальностями – посилена роль знань з математики і фізики.

Важлива новація 2019 року – розширення пільг для учасників бойових дій. Пільги будуть поширені на всіх вступників цієї категорії, а не лише на учасників бойових дій АТО/ООС, як було раніше.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
4-01-2019, 14:00. Переглядів: (69). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини