В Україні змінили умови вступу до вузів

Теги:
В Україні змінили умови вступу до вузівВ Україні вступили в силу нові умови прийому до закладів вищої освіти на 2019 рік.

Про це йдеться в релізі Міністерства освіти і науки.

Зокрема, для надходження на медичне, фармацевтичне і ветеринарне напрямки будуть приймати сертифікати ЗНО 2017, 2018 і 2019 років, крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов (зараховуються сертифікати тільки 2018 і 2019 років).

З 2019 року змінили терміни проведення творчих конкурсів, які тепер пройдуть з 1 до 10 липня - до початку подачі заяв. Для контрактників передбачена друга сесія творчих конкурсів - з 11 до 22 липня.

Немає змін у кількості заяв, які можна подати для вступу на бакалавра (бюджет), - максимум 7 заяв на 4 спеціальності. З 2019 року запрацює механізм першочергового зарахування абітурієнтів до медичних і педагогічних вузів, які готові працювати в сільській місцевості (не менше трьох років).

На наступний рік розширена практика мінімальної кількості балів для вступу. Йдеться про спеціальності "Право", "Публічне управління і адміністрування", "Міжнародні відносини", "Міжнародні економічні відносини", "Міжнародне право", "Фармація, промислова фармація". Щоб подати на них заяву, потрібно мати конкурсний бал не менше 130.

Мінімальний поріг встановлений також на спеціальності "Стоматологія", "Медицина", "Педіатрія". Для участі в конкурсі потрібно мати не менше 150 балів по другому і третьому конкурсних предметів.

Основна вступна кампанія буде проведена в більш компактні терміни, а можливість створення електронних кабінетів буде відкрита до кінця літа, щоб їх могли використовувати надходять на заочну форму.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
2-01-2019, 08:00. Переглядів: (96). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини