"Разом зробимо наше село кращим і неповторним! Черкаський район буде пишатися родзинкою під назвою село Мошни!"

Теги:
"Разом зробимо наше село кращим і неповторним! Черкаський район буде пишатися родзинкою під назвою село Мошни!"В понеділок 31 жовтня відбулося перше засідання комісії, створеної при сільській раді Мошен для розгляду пропозицій конкурсу проектів вітальних знаків, кращі з яких будуть встановлені на в’їздах у село.

Найперше була обговорена і сформульована концепція задуму виходячи з розглянутих конкурсних робіт. Керівник агропромислової компанії «МАЇС» Сергій Терещук, який вже тривалий час зі своєю родиною проживає у Мошнах, і сільський голова Богдан Шкарбута, які є ініціаторами ідеї, сформулювали бачення її реалізації: "Це мають бути архітектурні споруди, що концентровано символізуватимуть історичну і сьогоденну сутність Мошен. Малі архітектурні споруди у сучасному стилі стануть естетичним вираженням прихильності мешканців до своїх традицій, звичаїв, професійних здобутків, символом гордості за своє родинне гніздо. Сюди будуть приходити молодята у найсвітліший день вступу до шлюбу, школярі, щоб заглянути у минуле і майбутнє, проїжджаючі громадяни, щоб ознайомитись з багатою історією краю. До комплексу мають увійти стоянка для транспорту, освітлення, відповідні санітарні споруди."

Сільський голова Богдан Шкарбута повідомив, що задум викликав широкий резонанс і підтримку жителів села. Сайт ради зареєстрував сотні переглядів оголошення вказаного конкурсу . Чимало пропозицій передано на паперових носіях, в електронному вигляді на адресу сільської ради та особисту ел.адресу Богдана Вікторовича, в макетах і малюнках. За цим майбутнє села. Цікаві роботи підготували Олег Устименко, Ірина Ремез, Світлана Корнієнко, Володимир Гаврилюк і багатьох інших.

Найглибше розробив початковий варіант в’їздів професійний художник, наш земляк - Петро Макарович Бабич. Для комплексу з боку Черкас він обрав, як заголовні, реальні історичні пам’ятки Мошен. Це вежа Святослава, що стояла на найвищій горі біля нинішнього санаторію «Мошногір’я», і ротонду палацу Михайла Воронцова, що розташувався поблизу нинішнього санаторію «Нива». Тут будуть викарбувані пам’ятні дати з історії села. Поклінний Хрест і ангел- охоронець проводжатимуть у дорогу. З боку Канева у спорудах планують використати символи золотої підкови з розкритою книгою, на сторінках якої буде викладена історія Мошен, барельєф Шевченка, який перебував неодноразово у селі, пароплав «Бджілка», вперше виготовлений в Україні, хрест із борон, якими захищали Мошни і навколишні села у роки громадянської війни. Вінчатимуть лелеки, як символ щасливої доби. Всі елементи складуть повну історію села у комплексі із в’їздом з боку Черкас.

Комісія загалом підтримала обраний напрям створення вітальних комплексів. Було також наголошено на необхідності невідкладних кроків з боку сільського Голови Богдана Вікторовича Шкарбути та Сергія Миколайовича Терещука в питаннях виділення землі (землі знаходяться в управлінні району), укладення договору із майстернями, які зможуть технічно виконати замовлення. Одночасно слід продовжити обговорення проектів серед громадськості, у школі, установах села, на сайті сільської ради, не згубити жодної ділової пропозиції. Від цього виразнішим і повнішим буде увесь комплекс. Тому лелекам у Мошнах не треба чекати весни, а вже зараз гуртувати всіх зацікавлених до пошуку кращих варіантів і реалізації задуму.

«…Разом зробимо наше село кращим і неповторним! Черкаський район буде пишатися родзинкою під назвою село Мошни…» такими словами Голова села Богдан Вікторович Шкарбута підвів підсумки засідання комісії, подякувавши учасникам та конкурсантам.

"Разом зробимо наше село кращим і неповторним! Черкаський район буде пишатися родзинкою під назвою село Мошни!""Разом зробимо наше село кращим і неповторним! Черкаський район буде пишатися родзинкою під назвою село Мошни!""Разом зробимо наше село кращим і неповторним! Черкаський район буде пишатися родзинкою під назвою село Мошни!"
"Разом зробимо наше село кращим і неповторним! Черкаський район буде пишатися родзинкою під назвою село Мошни!""Разом зробимо наше село кращим і неповторним! Черкаський район буде пишатися родзинкою під назвою село Мошни!""Разом зробимо наше село кращим і неповторним! Черкаський район буде пишатися родзинкою під назвою село Мошни!"
"Разом зробимо наше село кращим і неповторним! Черкаський район буде пишатися родзинкою під назвою село Мошни!""Разом зробимо наше село кращим і неповторним! Черкаський район буде пишатися родзинкою під назвою село Мошни!""Разом зробимо наше село кращим і неповторним! Черкаський район буде пишатися родзинкою під назвою село Мошни!"скачать dle 10.4фильмы бесплатно
3-11-2016, 12:42. Переглядів: (1625). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини