СЬОГОДНІ - ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ.

Теги:
СЬОГОДНІ - ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ.Сьогодні, 28 жовтня, відзначається День визволення України від фашистських загарбників, як день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

Свято встановлене відповідно до Указу Президента України Віктора Ющенка від 20 жовтня 2009 року «…з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності Українського народу у Великій Відчизняній війні…».

Значний проміжок часу віддаляє нас від тієї миті, коли було покладено край пануванню фашистських окупантів в Україні, коли мільйони наших співвітчизників у небаченому і жорстокому вирі бурхливих подій Другої світової війни, у дні лихоліття, плачу, скорботи відвойовували мир і щасливе життя.

Минуло вже 72 роки з того переможного дня, але і донині не вщухає біль людських втрат у тій жахливій смертоносній війні. Море сліз пролито солдатськими матерями, вдовами та сиротами, і не можна виміряти глибину та гіркоту цього горя. Український народ завжди пам’ятатиме тих, хто гідно пройшов важкими дорогами війни, сумлінно виконав священний обов’язок — мужньо захищав від загарбників свій рідний край.

Низький уклін і глибока шана Вам, ветерани Другої світової, за довгоочікувану Перемогу, самовіддане служіння народу і Батьківщині, за мир і спокій на нашій землі.

У цей пам’ятний святковий день сердечно вітаємо всіх ветеранів, жителів села з 72-ю річницею визволення України від фашистських загарбників. Зичимо всім вам міцного здоров’я, щастя, добробуту і мирного неба!

Сільський Голова села Мошни Богдан Шкарбута
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
28-10-2016, 10:22. Переглядів: (1094). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини