Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Фотоновини / Культура 23 жов 2016 14:07

"Золота осінь" "Флейму".

"Золота осінь" "Флейму".В Черкаському Палаці спорту "Будівельник" відбувся танцювальний турнір "Золота осінь-2016", організований Леонідом та Оксаною Майстер.

Одними з найпомітніших на паркеті були вихованці Ансамблю бально-спортивного танцю "Флейм" (керівник - Інна Олександрівна Острівна).

Розповідає Інна Острівна: "В турнірі прийняли участь 53 вихованці нашого колективу, які вибороли 38 кубків і 20 медалей, з яких 9 золотих, 3 срібних і 8 бронзових.

Особливо відзначились Дмитро Моїсеєв і Ангеліна Федоренко (категорія Юніори 1-2 Н клас), які посіли третю сходинку п'єдисталу та привезли дві бронзові нагороди, Микола Малюх і Єлизавета Бойко (категорія Молодь D клас), Владислав Майор і Анна Вакуловська (категорія Юніори 2 Е клас). А Дмитро Чередник і Оксана Постригайло (категорія Юніори 1-2 Н клас) здобули найбільший кубок для нашого колективу.

Загалом фахівці відмітили гарну підготовку і чудові перспективи наших маленьких танцюристів."

"Золота осінь" "Флейму"."Золота осінь" "Флейму"."Золота осінь" "Флейму".