Україна відзначає Європейський день боротьби з торгівлею людьми.

Теги:
Україна відзначає Європейський день боротьби з торгівлею людьми.Сьогодні, 18 жовтня, в багатьох країнах відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми.

Він був започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні. В цей день в багатьох країнах Європи проходять інформаційні кампанії та заходи.

Протидія торгівлі людьми є одним з найбільш пріоритетних завдань діяльності Уряду і, зокрема, Міністерства соціальної політики – національного координатора у цій сфері. Це не тільки питання безпеки наших співгромадян, але і питання сприйняття України на міжнародній арені. З кожним роком Урядом України вдається досягти суттєвих результатів у подоланні цього негативного явища.

Надзвичайно важливу роль у формуванні державної політики з питань протидії торгівлі людьми відіграють міжнародні та громадські організації.

З нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми Міністерство соціальної політики України анонсувало старт національної інформаційної кампанії, метою якої є привернення уваги до проблеми торгівлі людьми та об’єднання зусиль для подолання цього негативного явища, а також надання підтримки і допомоги потерпілим особам.

За інформацією Урядового порталу
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
18-10-2016, 20:02. Переглядів: (873). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини