Завершився прийом заявок на кращий проект вітального знаку, який буде встановлено на в'їздах в село Мошни по дорозі дежавного значення Р-10 Черкаси-Канів.

Теги:
Завершився прийом заявок на кращий проект вітального знаку, який буде встановлено на в'їздах в село Мошни по дорозі дежавного значення Р-10 Черкаси-Канів.Завершився прийом заявок на кращий проект вітального знаку, який буде встановлено на в'їздах в село Мошни по дорозі дежавного значення Р-10 Черкаси-Канів.

Загалом на конкурс надійшло сім проектів.

Конкурсна комісія, складена з представників Мошнівської сільської ради і уповноважених представників Голови Ради директорів Групи компаній "Маїс" Терещука Сергія Миколайовича, розгляне конкурсні заявки протягом десяти днів.

Переможця конкурсу буде оголошено 3 жовтня.

Нагадаємо: Сільський голова села Мошни Богдан Вікторович Шкарбута та Голова Ради директорів Групи компаній "Маїс" Сергій Миколайович Терещук оголосили конкурс на кращий проект вітального знаку, який буде встановлено на в'їздах в село Мошни по дорозі Дежавного значення Р-10 Черкаси-Канів.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
24-09-2016, 21:37. Переглядів: (1029). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини