У Кабміні пояснили, які заробітчани мають право на субсидії і пенсію в Україні

Теги:
У Кабміні пояснили, які заробітчани мають право на субсидії і пенсію в УкраїніФакт перебування за кордоном не є підставою відмовляти в субсидії, повідомив міністр соціальної політики України Андрій Рева.

Як роз'яснила прес-служба уряду, перебування за кордоном більше 60 днів не є підставою відмовляти в субсидії, якщо людина:

- отримує в Україні пенсію або інші офіційні доходи, такі як стипендія, допомога при народженні дитини;
- знаходиться на лікуванні, навчанні або у відрядженні;
- декларує в Україні доходи і сплачує єдиний соціальний внесок.

До останнього нагоди відносяться працівники, які мають право задекларувати в Україні свої заробітки, оплатити ЄСВ і на основі цього отримати субсидію.

Також є випадки, коли громадяни України працюють за кордоном офіційно і платять там ЄСВ. За посиланням перелік країн, з якими Україна має угоди в сфері соціального забезпечення та пенсійного страхування. І якщо українець, який працює в одній з цих країн, платить там ЄСВ і підтверджує це документально, субсидію в Україні домогосподарство, в якому він зареєстрований, має право отримати на загальних умовах.

Правда, серед цих країн немає Польщі, де, за даними Мінпраці та соцполітики, працюють близько двох мільйонів українських заробітчан, при чому близько мільйона з них працевлаштовані нелегально. Андрій Рева відзначив, що ті мігранти, які за кордоном працюють неофіційно і не платять страховий внесок, матимуть проблеми не тільки з субсидіями, а й з пенсійним забезпеченням.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
11-10-2018, 08:00. Переглядів: (109). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини