Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег / Спорт 10 вер 2016 22:36

Першість Черкаського району з футболу серед команд Другої ліги. Прикра осічка мошнян.

Першість Черкаського району з футболу серед команд Другої ліги. Прикра осічка мошнян.Відбулися матчі 16 туру першості Черкаського району з футболу серед команд Другої ліги.

ФК "Мошни-2" на своєму полі приймали свого найближчого переслідувача - команду "Темп" Хутори.

Матч видався безкомпромісним, напруженим і багатим на події: дві жовтих, одна червона картки, пенальті, травми. Нічійний рахунок після першого тайму, вихід вперед у другому і видалення у суперника дещо розхолодили господарів поля, які за дві хвилини пропустили два гола (один з пенальті) і так і не змогли оговтатись до кінця матчу.

Поразка ФК "Мошни-2" з рахунком 2:3 скоротила розрив між командами в турнірній таблиці до одного очка: "Мошни-2" - другі з 32 очками, "Темп" Хутори - третій із 31 балом.

Першість Черкаського району з футболу серед команд Другої ліги. Прикра осічка мошнян.Першість Черкаського району з футболу серед команд Другої ліги. Прикра осічка мошнян.Першість Черкаського району з футболу серед команд Другої ліги. Прикра осічка мошнян.