Уряд вдосконалив механізм фінансової підтримки для фермерів та кооперативів

Теги:
Уряд вдосконалив механізм фінансової підтримки для фермерів та кооперативівНа засіданні Уряду прийнято рішення про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств.

«Уряд є достатньо гнучким та мобільним й оперативно реагує на запити галузі. Мінагрополітики у тісній співпраці з Асоціацією фермерів та приватних землевласників, громадськими організаціями напрацювали зміни, які суттєво скорочують перелік документів та вимог до потенційних отримувачів фінансової підтримки, а також розширюють преференції для фермерів та кооперативів», – прокоментував перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк.

За його словами, завдяки змінам доступ до фінансових ресурсів для фермерських господарств і кооперативів значно спрощено, що сприятиме зростанню їх кількості і розвитку сільськогосподарської діяльності.

Зокрема, змінами передбачено:

– надавати часткову компенсацію членам ФГ відповідно до сплаченого єдиного соціального внеску;
– надавати фінансову підтримку новостворених ФГ у період їх становлення з розрахунку на 1 га;
– розширити перелік банків, через які можна подавати документи на отримання фінансової підтримки;
– розширити напрями діяльності кооперативів, зокрема, до молочарських та ягідних додати овочеві кооперативи та із заготівлі і переробки дикорослих ягід, грибів і рослин.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
27-09-2018, 06:00. Переглядів: (785). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини