Вихованці СЮТ - серед кращих в Україні!

Теги:
Вихованці СЮТ - серед кращих в Україні!22-25 серпня 2016 року в м. Кременчук відбулися Всеукраїнський відкритий фестиваль дитячого кіно та телебачення “Веселка ” та Всеукраїнський відкритий конкурс юних фотоаматорів ”Ми – діти України”, інформують "Сільські обрії".

П’ятнадцятий рік поспіль честь Черкаської області на конкурсі юних фотоаматорів захищали вихованці Черкаської районної станції юних техніків. І, як завжди, успішно.

У позаминулому році вони вибороли друге командне місце, торік - третє, а цьогоріч наша команда знову на другому місці в командному заліку. В особистому заліку у Людмили Горяінової диплом І-го ступеня та два дипломи другого. Валентин Алхазов отримав дипломи І-го та ІІ-го ступеня у конкурсі юних фотоаматорів. Крім того, йому дозволили брати участь у бліц-конкурсі фестивалю кіно та телебачення “Веселка”, у якому кожен учасник власноруч знімає на відеокамеру та монтує фільм. Завдяки навичкам, отриманим на заняттях гуртка районної СЮТ, яким керує майстер відеозйомки Олександр Павлов, Валентин зняв чудовий фільм і виборов для команди області перше місце.

- Участь в конкурсах – це не лише змагання та грамоти, а також радість спілкування з однолітками з усієї України, цікаві екскурсії, участь у різних заходах. Зокрема,традиційно конкурсанти беруть участь у параді вишиванок , який проходить в Кременчуці з нагоди Дня незалежності України, - розповідає директор районної СЮТ Микола Якименко. - Успіхи, яких з року в рік добиваються наші вихованці, були б неможливі без допомоги людей, які розуміють, що діти – це майбутнє України, і надають допомогу станції . До таких добродіїв належить Голова ради директорів агропромислової компанії “Маїс” Терещук Сергій Миколайович, якому вихованці та працівники Черкаської районної СЮТ висловлюють велику шану та вдячність за багаторічну турботу та допомогу.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
31-08-2016, 17:54. Переглядів: (742). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини