Войти
Закрыть

Кабмін затвердив нові бланки посвідчень водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу

Информация / Устименко Олег

Кабінет Міністрів України 16 вересня, прийняв постанову «Про затвердження зразків бланків і технічних описів національного та міжнародного посвідчень водія, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, тимчасового реєстраційного талона транспортного засобу та зразка розпізнавального автомобільного знаку України та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів».

Нові бланки повністю адаптовані до міжнародних вимог.

«Цією постановою ми привели документи у відповідність до європейських вимог. Новий зразок на пластиковій картці. Він тримовний (українською, англійською, частина – французькою мовами), чинний на території всієї Європи та в багатьох країнах світу. Відтепер на посвідченні – група крові (резус-фактор) водія. Це дозволить лікарям оперативно надавати першу медичну допомогу потерпілим у разі ДТП», – сказав Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Нове свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу – документ, який повністю відповідає міжнародним вимогам. Він передбачає додавання позначки щодо відповідності авто екологічним нормам «Євро-2» – «Євро-6» або іншому рівню.

Постановою передбачено, що національне та міжнародне посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, тимчасовий реєстраційний талон транспортного засобу, видані до набрання чинності цією постановою, є чинними протягом строку, на який їх було видано.

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ! "ПРО ВИВІЗ ПОБУТОВОГО СМІТТЯ"

Информация / Головне

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!


Шановні жителі вулиць:

ДРОБИША, ТРАВНЕВА, ТКАЛІЧА (від Зеленої в бік Ревок), ПАРТИЗАНСЬКА, САДОВА, А.СИНЧАКА, РЕВЧАНСЬКА, ВІЛЬШАНСЬКИЙ узвіз.


У суботу, 26 вересня 2020 року, з 8.00 год. за вказаними вулицями буде проводитись вивіз сміття та побутових відходів.

Послуга надається безкоштовно з ініціативи Голови села Богдана ШКАРБУТИ за благодійної підтримки ПРАТ ЧОП "Агротехсервіс" компанії "Фрау Марта".


Зробимо наше село чистим і кращим!


Мошнівська сільська рада

Черкащани можуть подати скаргу на дороги боту

Информация / Устименко Олег

«Дорожній бот» допомагає подати скаргу на стан дорожньої мережі та неякісне виконання дорожніх робіт. Він також дозволяє завантажити відповідні форми звернень просто з чату.

Про це розповідає пресслужба Черкаської ОДА.

Робота «Дорожнього бота» в рамках Проєкту «Прозорість та підзвітність при здійсненні дорожніх робіт на дорогах місцевого значення: міста та громади» стала можливою завдяки Агентству Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID).

Використання «Дорожнього боту» дозволить владі систематизувати звернення громадян з «дорожніх» питань, а громадянам – робити зауваження щодо стану українських доріг правильно – за формою та адресою.

Уряд схвалив постанови, що розширюють перелік адміністративних послуг, які громадяни можуть отримати через ЦНАП

Информация / Устименко Олег

Уряд схвалив постанови, що розширюють перелік адміністративних послуг, які громадяни можуть отримати через ЦНАП.

Про це інформує Міністерство цифрової трансформації України.

1. Установлено процедуру взяття на соціальний квартирний облік внутрішньо переміщених осіб та надання їм житлових приміщень з фонду житла соціального призначення.

Заява про взяття громадянина на облік подається до органу місцевого самоврядування виключно через ЦНАП, якщо такий утворено органом місцевого самоврядування, або через ЦНАП РДА.

Громадяни під час подачі заяви про взяття на облік більше не повинні пред’являти виключно довідку про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків (РНОКПП). Відтепер підтвердженням РНОКПП є також дані, що внесені до паспорта громадянина України або свідоцтва про народження.

2. Надання грошової допомоги або компенсації постраждалим внаслідок надзвичайних ситуацій.

ЦНАП надаватиме послуги в питанні виплати грошової допомоги або компенсації постраждалим, житлові будинки (квартири) яких зруйновано внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації та обстеження житла, пошкодженого або зруйнованого внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру.

Черкащани активно використовують електронні сервіси ПФУ

Информация / Устименко Олег

Нині Пенсійний фонд прагне створити всі умови, аби людина максимально швидко і легко могла вирішити свої пенсійні питання і – за можливості – дистанційно. «Пенсійний калькулятор», «Електронна трудова книжка», «Автоматичне призначення пенсії» та мобільний застосунок «Пенсійний фонд» – ці та інші сервіси доступні жителям Черкащини.

Про це інформують в ГУ ПФУ у Черкаській області.

Саме електронний формат надання послуг дав можливість у нових умовах вирішити чимало пенсійних питань дистанційно та зберегти здоров’я відвідувачів. Нині на Черкащині користувачами вебпорталу є понад 60 тисяч осіб (фізичних осіб – 59 467, юридичних осіб – 746). Цього року зареєструвалася 5 721 особа (із початку року кількість зросла майже на 10 %).

На сьогодні до Головного управління надійшло 3 402 звернення на оцифрування трудових книжок (опрацьовано 99%).

Для призначення пенсії в автоматичному режимі звернулося 197 жителів області. Із початку запровадження сервісу призначено 127 пенсій. У Черкасах, Золотоніському, Кам’янському, Городищенському та Монастирищенському районах цією послугою скористалося найбільше людей.

Черкаський виш оголошує додатковий набір на навчання

Информация / Устименко Олег / Новини освіти

Черкаський державний технологічний університет оголошує додатковий набір на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб.

Про це повідомляє пресслужба навчального закладу.

Заяви приймаються за наступними освітніми рівнями:

- бакалавр (на основі ПЗСО) заочна форма навчання – 4 роки;
- бакалавр (на основі ОКР молодший спеціаліст) денна та заочна форми навчання – 2/3 роки;
- магістр (ЄВІ / 2-га вища освіта) денна та заочна форми навчання – 1,5 роки.

Терміни прийому документів з 21.09.2020 до 25.09.2020. 

За додатковою інформацією звертайтесь до приймальної комісії ЧДТУ.

Контакти приймальної комісії:

e-mail  pk@chdtu.edu.ua

тел. (0472) 73-02-23,     (0472) 50-15-12,

(094) 985-35-12 (Viber)

18006, м. Черкаси, бул. Шевченка, 460. Перший корпус, кімн. 102.

На Черкащині у попиті кваліфіковані робітники

Информация / Устименко Олег / Економіка

Станом на 1 вересня 2020 року роботодавці заявили до обласної служби зайнятості 1 171 вакансію. Середній розмір заробітної плати у пропонованих вакансіях становив 6,3 тис. грн. За аналогічний період минулого року розмір зарплати становив 5,9 тис. грн. У 81,6% вакансій розмір заробітної плати – вище мінімальної.

Про це інформують в обласному Центрі зайнятості.

У професійному розрізі, найбільше вакансій подано для працевлаштування:

Кваліфікованих робітників з інструментом (швачка, електромонтер, слюсар-ремонтник, електрогазозварник, слюсар-сантехнік, монтер колії, робітник з комплексного обслуговування й ремонту, маляр, слюсар-електрик, машиніст крана);

Робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин (водій, тракторист, оператор заправних станцій, дорожній робітник, водій тролейбуса, токар, оператор верстатів, машиніст екскаватора);

Працівників сфери торгівлі та послуг (продавець, кухар, охоронник, продавець-консультант, молодша медична сестра, офіціант, поліцейський, бармен);

Некваліфікованих працівників (підсобний робітник, робітник з комплексного прибирання будинків, прибиральник службових приміщень, вантажник, сторож, укладальник-пакувальник, комірник, кухонний робітник, кур’єр);

Професіоналів (провізор, інспектор, інженер, вихователь, економіст, лікар, вчитель, інженер з охорони праці, юрисконсульт);

Фахівців (бухгалтер, сестра медична, фармацевт, механік, електрик, майстер виробничого навчання, електромеханік, технік, фельдшер);

Керівників, менеджерів (менеджер із збуту, головний бухгалтер, майстер, начальник відділу поштового зв’язку, завідувач господарства, завідувач складу).

COVID-19: Види тестів на коронавірус, вартість тестувань, та як до них готуватись

Информация / Здоров'я / Устименко Олег

Види тестів на коронавірус. Яка вартість тестувань та як до них готуватись.

Про це розповідає пресслужба Черкаської ОДА.

Експрес-тести. Це найшвидший і найбільш ненадійний вид тестування. Експрес-тести можуть давати похибку 30-40%.

ІФА-тестування. Метод імуноферментного аналізу — важливий лабораторний вид тестування, для якого необхідна венозна кров пацієнта.

ПЛР-тест. Метод полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) — це повноцінний лабораторний вид тестування, який на сьогодні є найбільш точним методом виявлення хворих на COVID-19.

Як до нього підготуватися?

За 6 годин до тесту:
• не використовувати спреї, льодяники або таблетки для горла.

За 3−4 години до проведення тесту:
• не їсти й не пити;
• не полоскати горло або ротову порожнину;
• не палити;
• не чистити зуби;
• відмовитися від жувальної гумки, цукерок тощо.

У приватних лабораторіях:
• вартість ПЛР-тестів від 1,8 тис. грн до 2,4 тис. грн;
• вартість ІФА-тестів – 300−600 грн в середньому.

Валютна іпотека: Верховна Рада продовжила мораторій на стягнення майна

Информация / Устименко Олег

Верховна Рада прийнята в цілому з урахуванням пропозицій президента законопроект №3640, якими відтерміновано втрату чинності законом "Про мораторій на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті" до 21 квітня 2021 року.

Дія цього мораторій мала завершитися 21 жовтня 2020 року.

Раніше цей документ був заветований президентом, який запропонував прописати в документі в т.ч. норми, що протягом дії відповідного закону (про мораторій на стягнення заставного майна по валютним іпотечним кредитам):

1) не може бути примусово звернено стягнення (відчужене без згоди власника) на майно, що віднесене до об’єктів житлового фонду (далі – нерухоме житлове майно), об’єкт незавершеного житлового будівництва, майнові права на нього, що є предметом іпотеки згідно зі статтею 5 Закону України "Про іпотеку", якщо таке майно/об’єкт незавершеного житлового будівництва/майнові права виступають як забезпечення виконання зобов’язань фізичної особи (позичальника або майнового поручителя) за кредитами, наданими йому кредитними установами – резидентами України в іноземній валюті, та за умови, що:

- таке нерухоме житлове майно використовується як місце постійного проживання позичальника/майнового поручителя або є об’єктом незавершеного житлового будівництва, за умови, що у позичальника або майнового поручителя у власності немає іншого нерухомого житлового майна; або

- таке нерухоме житлове майно придбавалося за кредитні кошти і при цьому умовами кредитного договору передбачена заборона реєстрації місця проживання позичальника або майнового поручителя за адресою знаходження нерухомого житлового майна, за умови, що у позичальника або майнового поручителя у власності немає іншого нерухомого житлового майна;

- загальна площа такого нерухомого житлового майна (об’єкта незавершеного житлового будівництва) не перевищує 140 квадратних метрів для квартири та 250 квадратних метрів для житлового будинку;

2) не може бути примусово стягнуте (відчужене без згоди власника) інше майно (майнові права), яке відповідно до законодавства або кредитного договору підлягає стягненню з позичальника, зазначеного у підпункті 1 цього пункту, при недостатності коштів, одержаних стягувачем від реалізації (переоцінки) предмета застави (іпотеки);

3) кредитна установа не має права відступити (відчужити) на користь (у власність) іншої особи свої права вимоги до позичальників за кредитами, забезпеченням за якими виступає майно/майнові права, зазначені в підпункті 1 цього пункту.

Черкаські РЕМи змінили назви

Информация / Устименко Олег

Із 21 вересня 2020 року в усіх відокремлених структурних підрозділах ПАТ "Черкасиобленерго", а саме районах електричних мереж, змінюються офіційні назви.

Про це повідомляє пресслужба підприємства.

Так, з 21 вересня 2020 року офіційні назви такі:

Городищенська філія публічного акціонерного товариства «Черкасиобленерго»

Контактні дані:

Юридичні споживачі

ел. пошта для звітів zbut_gr@obl.ck.energy.gov.ua

місцезнаходження скриньки: м. Городище, вул. Кожедуба, 26а

тел.: (047 34) 2-02-50

Побутові споживачі

ел. пошта для звернень yu.tsaruk@obl.ck.energy.gov.ua

тел.: (047 34) 2-20-36

Диспетчерська РЕМ тел.: (047 34) 2-27-75

Драбівська філія публічного акціонерного товариства «Черкасиобленерго»

Контактні дані:

Юридичні споживачі

ел. пошта для звітів commerc_db@obl.ck.energy.gov.ua

місцезнаходження скриньки: м. Драбів, вул. Васильченка,71

тел.: (04738) 3-05-89

Побутові споживачі

ел. пошта для звернень kanc_db@ obl.ck.energy.gov.ua

тел.: (04738) 3-05-89

Диспетчерська РЕМ тел.: (04738) 3-05-78

Жашківська філія публічного акціонерного товариства «Черкасиобленерго»

Контактні дані:

Юридичні споживачі

ел. пошта для звітів res06@ukr.net

місцезнаходження скриньки: м.Жашків вул. Лікарняна,34

тел.: (04747) 6-27-50

Побутові споживачі

ел. пошта для звернень res06@ukr.net

тел.: (04747) 6-05-19; (04747) 6-00-23

Диспетчерська РЕМ тел.: (04747) 6-03-33

Звенигородська філія публічного акціонерного товариства «Черкасиобленерго»

Контактні дані:

Юридичні споживачі

ел. пошта для звітів zbut_zv@obl.ck.energy.gov.ua

місцезнаходження скриньки: Звенигородка, вул. Героїв Небесної Сотні, 87
тел.: (04740) 2-24-98

Побутові споживачі

ел. пошта для звернень kanc_zv@obl.ck.energy.gov.ua

тел.: (04740) 2-19-43 (04740) 2-24-98

Диспетчерська РЕМ тел.: (04740) 2-23-41

Золотоніська філія публічного акціонерного товариства «Черкасиобленерго»

Контактні дані:

Юридичні споживачі

ел. пошта для звітів zbutt_km@obl.ck.energy.gov.ua

місцезнаходження скриньки: м.Кам’янка вул. П.Василини,8

тел.: (04732) 6-24-85

Побутові споживачі

ел. пошта для звернень abon_km@obl.ck.energy.gov.ua

тел.: (04732) 6-18-63

Диспетчерська РЕМ тел.: (04732) 6-11-56; (04732)6-15-58

Кам’янська філія публічного акціонерного товариства «Черкасиобленерго»

Контактні дані:

Юридичні споживачі

ел. пошта для звітів zbutt_km@obl.ck.energy.gov.ua

місцезнаходження скриньки: м.Кам’янка вул. П.Василини,8

тел.: (04732) 6-24-85

Побутові споживачі

ел. пошта для звернень abon_km@obl.ck.energy.gov.ua

тел.: (04732) 6-18-63

Диспетчерська РЕМ тел.: (04732) 6-11-56; (04732)6-15-58

Канівська філія публічного акціонерного товариства «Черкасиобленерго»

Контактні дані:

Юридичні споживачі

ел. пошта для звітів kanc_kn@obl.ck.energy.gov.ua

місцезнаходження скриньки: Канів, вулиця Енергетиків, будинок , 110

тел.: (04736) 3-83-32

Побутові споживачі

ел. пошта для звернень kanc_kn@obl.ck.energy.gov.ua

тел.: (04736) 3-22-35; (04736) 3-83-36; 098-834-59-53; 050-444-26-99

Диспетчерська РЕМ тел.: (04736) 3-83-33

Катеринопільська філія публічного акціонерного товариства «Черкасиобленерго»

Контактні дані:

Юридичні споживачі

ел. пошта для звітів zam_zbut_kt@obl.ck.energy.gov.ua; d.bondarenko@obl.ck.energy.gov.ua

місцезнаходження скриньки: смт. Катеринопіль, вул. Черкаська, 1

тел.: (04742) 2-21-28; 2-24-20

Побутові споживачі

ел. пошта для звернень i.kalynovskyi@obl.ck.energy.gov.ua;

zbut_kt@obl.ck.energy.gov.ua

тел.: (04742) 3-00-34; (04742)3-00-35

Диспетчерська РЕМ тел.: (04742) 2-34-70; (04742)2-26-25

Корсунь-Шевченківська філія публічного акціонерного товариства «Черкасиобленерго»

Контактні дані:

Юридичні споживачі

ел. пошта для звітів zbut_ks@obl.ck.energy.gov.ua;

місцезнаходження скриньки: смт. Корсунь-Шевченківський, вул. Правобережна 80

тел.: (04735) 2-00-96; моб.(067) 517 -00- 95

Побутові споживачі

ел. пошта для звернень zbutt_ks@obl.ck.energy.gov.ua

тел.: (04735) 3-00-10; моб.: (067) 517 -00- 49

Диспетчерська РЕМ тел.: (04735) 2-02-33

Лисянська філія публічного акціонерного товариства «Черкасиобленерго»

Контактні дані:

Юридичні споживачі

ел. пошта для звітів Yilchenko@ukr.net; vtv_ls@ukr.net; zbut_ls@obl.ck.energy.gov.ua;

місцезнаходження скриньки: смт. Лисянка, вул. Небесної Сотні, 93

тел.: (0249)6-20-89

Побутові споживачі

ел. пошта для звернень zbut_ls@obl.ck.energy.gov.ua

тел.: (0249)6-16-40

Диспетчерська РЕМ тел.: (0249)6-21-44

Маньківська філія публічного акціонерного товариства «Черкасиобленерго»

Контактні дані:

Юридичні споживачі

ел. пошта для звітів 25204695@ukr.net

місцезнаходження скриньки: вул. Ватутіна, 69 а смт. Маньківка

тел.: (04748)6-22-51; 0979483449

Побутові споживачі

ел. пошта для звернень zbut_mk@obl.ck.energy.gov.ua

тел.: (04748)6-19-42; (04748)6-29-26; (04748)6-31-12

Диспетчерська РЕМ тел.: (04748)6-19-58

Монастирищенська філія публічного акціонерного товариства «Черкасиобленерго»

Контактні дані:

Юридичні споживачі

ел. пошта для звітів monrem.@i.ua

місцезнаходження скриньки: м.Монастирище вул.Соборна, 134

тел.: (04746)2-12-40; 067-291-37-47; 098-918-69-16; 067-869-51-19

Побутові споживачі

ел. пошта для звернень monrem.@i.ua

тел.: (04746)2-25-05; 067-471-12-91

Диспетчерська РЕМ тел.: (04746)2-21-32; 096-697-30-66

Смілянська міська філія публічного акціонерного товариства «Черкасиобленерго»

Контактні дані:

Юридичні споживачі

ел. пошта для звітів zbut_smg@obl.ck.energy.gov.ua

місцезнаходження скриньки: м.Сміла, вул. Мазура, 10

тел.: (по вайберу) 067-24-60-822 ; (04733) 2-05-47

Побутові споживачі

ел. пошта для звернень kanc_smg@obl.ck.energy.gov.ua

тел.: (04733) 2-11-22

Диспетчерська РЕМ тел.: (04733) 2-08-67; (04733) 2-46-00

Смілянська філія публічного акціонерного товариства «Черкасиобленерго»

Контактні дані:

Юридичні споживачі

ел. пошта для звітів y.zaslavna@obl.ck.energy.gov.ua

місцезнаходження скриньки: с. Костянтинівка вул. Енергетиків, 4

тел.: (067) 517- 66-93- Viber; (050) 461- 15-82; (04733) 9- 17-51.

Побутові споживачі

ел. пошта для звернень k.sudorenko@obl.ck.energy.gov.ua

тел.: (04733) 2-08-42

Диспетчерська РЕМ тел.: (04733) 9-18-78; (04733) 2-45-60

Тальнівська філія публічного акціонерного товариства «Черкасиобленерго»

Контактні дані:

Юридичні споживачі

ел. пошта для звітів zvit_ur_trem@ukr.net

місцезнаходження скриньки: м. Тальне, вул. Гагаріна, 68

тел.: (04731) 3-09-67

Побутові споживачі

ел. пошта для звернень 19012003bog@gmail.com

тел.: (04731) 3-09-70

Диспетчерська РЕМ тел.: (04731) 3-09-63; (04731) 3-09-64

Уманська філія публічного акціонерного товариства «Черкасиобленерго»

Контактні дані:

Юридичні споживачі

ел. пошта для звітів uem035uman@gmail.com

місцезнаходження скриньки: вул.Енергетична,14, м.Умань

тел.: (04744) 4-68-42; 4-69-42

Побутові споживачі

ел. пошта для звернень gop_umg@obl.energy.gov.ck.ua;

gop_uah@ukr.net

тел.: (04744) 4-68-77; 4-68-43; 4-68-06; 4-68-40

Диспетчерська РЕМ тел.: міська (04744)4-69-52; районна 4-68-62

Христинівська філія публічного акціонерного товариства «Черкасиобленерго»

Контактні дані:

Юридичні споживачі

ел. пошта для звітів s.bubenchykov@obl.ck.energy.gov.ua; viktorremhr@gmail.com

місцезнаходження скриньки: м. Христинівка, вул. Пушкіна, 16

тел.: (04745)6-15-53; 067-690-58-70; 067-690-58-68

Побутові споживачі

ел. пошта для звернень n.tanchuk@obl.ck.energy.gov.ua

тел.: (04745)6-15-58, 067-690-58-65

Диспетчерська РЕМ тел.: (04745)6-15-55

Черкаська міська філія публічного акціонерного товариства «Черкасиобленерго»

Контактні дані:

Юридичні споживачі

ел. пошта для звітів a.solomka@obl.ck.energy.gov.ua

місцезнаходження скриньки: с.Червона Слобода, вул. М.Вербицького, 1

тел.: (0472)71-00-53, (0472)39-52-92, (0472)39-52-56, (0472)39-52-75

Побутові споживачі

ел. пошта для звернень nnm_ckg@obl.ck.energy.gov.ua

тел.: (0472)39-53-30, (0472)39-55-95; (0472)39-53-10; (0472)39-53-70

З’єднатися з диспетчером можна зателефонувавши до кол-центру Товариства

Черкаська філія публічного акціонерного товариства «Черкасиобленерго»

Контактні дані:

Юридичні споживачі

ел. пошта для звітів zbut_ck@obl.ck.energy.gov.ua;

місцезнаходження скриньки: м. Черкаси, вул. Надпільна, 51

тел.: (0472) 39-52-04

Побутові споживачі

ел. пошта для звернень abon_ck@obl.ck.energy.gov.ua

тел.: (0472) 37-40-09, 37-12-82, 37-38-05

З’єднатися з диспетчером можна зателефонувавши до кол-центру Товариства

Чорнобаївська філія публічного акціонерного товариства «Черкасиобленерго»

Контактні дані:

Юридичні споживачі

ел. пошта для звітів buhres25204583@ukr.net

місцезнаходження скриньки: смт. Чорнобай, вул. Михайла Старицького, 13а

тел.: (04739)2-38-71 бухгалтерія; (04739)2-21-46 інспекція

Побутові споживачі

ел. пошта для звернень 25204583@ukr.net

тел.: 068-252-17-60; (04739)2-26-07

Диспетчерська РЕМ тел.: (04739)2-24-95

Чигиринська філія публічного акціонерного товариства «Черкасиобленерго»

Контактні дані:

Юридичні споживачі

ел. пошта для звітів l.vasylkivska@obl.ck.energy.gov.ua

місцезнаходження скриньки: м.Чигирин, вул.Гайдамацька, 69

тел.: (04730)6-01-86

Побутові споживачі

ел. пошта для звернень kanc_cg@obl.ck.energy.gov.ua

тел.: (04730)6-01-40

Диспетчерська РЕМ тел.: (04730)2-54-65; (04730)2-58-90

Шполянська філія публічного акціонерного товариства «Черкасиобленерго»

Контактні дані:

Юридичні споживачі

ел. пошта для звітів insp_sp@ck.energy.gov.ua

місцезнаходження скриньки: Шпола, вул. Героїв Крут, 72а

тел.: (04741)5-24-73

Побутові споживачі

ел. пошта для звернень zbut_sp@energy.gov.ua

тел.: (04741)5-24-60

Диспетчерська РЕМ тел.: (04741)5-24-19
В будущее В прошлое

Навигация