Депутати Мошнівської сільської ради затвердили нові назви вулиць

Теги:
Депутати Мошнівської сільської ради затвердили нові назви вулицьСьогодні 19-го лютого 2016 року депутатами Мошнівської сільської ради на 6-й сесії 7-го скликання було прийнято рішення, щодо переіменування вулиць с.Мошни, які підпадають під дію "декомунізаційного" закону.
 
Перелік вулиць, які були переїменовані і тепер мають нові назви:
 
1. вул. Леніна - вул. Спасо-Преображенська;
2. вул. Жовтнева - вул. Соборна;
3. вул. Першотравнева - вул. Травнева;
4. вул. Піонерська - вул. Анатолія Синчака;
5. вул. Кірова - вул. Благовісна;
6. вул. Комсомольська - вул. Слобідська;
7. вул. Радянська - вул. Різдвяна;
8. вул. Котовського - вул. Ревчанська;
9. вул. Червоноармійська - вул. Армійська.
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
19-02-2016, 16:40. Переглядів: (3437). Коментарів: (3)

Комментарі

Автор: Aleksandr Статус: Пользователь offline Группа: Посетители
А як тепер з пропискою?
Автор: Александр Статус: Группа: Гости
Так же как и с техпаспортами на машины и дома, переоформлять. Проблемы индейцев вождя не и...!
Автор: Богдан Статус: Группа: Гости
ЧЕРЕЗ ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ НАСЕЛЕНОГО ПУНКТУ/ВУЛИЦІ МОЯ АДРЕСА ЗМІНЮЄТЬСЯ. ЧИ ТРЕБА БУДЕ ТЕРМІНОВО СТАВИТИ НОВУ ВІДМІТКУ ПРО МІСЦЕ РЕЄСТРАЦІЇ У ПАСПОРТІ?
Згідно з чинним законодавством, після перейменування ніхто не мусить бігти до паспортного столу, щоб зробити відмітку про нову адресу.

Такі зміни можна зробити, коли буде зручно – наприклад, по досягненні віку, коли до паспорта треба вклеїти нове фото, або під час зміни місця проживання. Штамп із новою адресою у паспортному столі обійдеться у 85 копійок – таким є розмір державного мита.

ЧИ ПРАВДА, ЩО У ЗВ’ЯЗКУ ІЗ ПЕРЕЙМЕНУВАННЯМИ ТРЕБА БУДЕ ЗМІНИТИ ДОКУМЕНТИ ПРО ВЛАСНІСТЬ НА НЕРУХОМІСТЬ? СКІЛЬКИ ЦЕ БУДЕ КОШТУВАТИ СИЛ І ГРОШЕЙ?
Ні, не правда.

Законодавство України не передбачає кінцевих термінів зміни документів у цьому випадку. Зміна назви вулиці не є зміною місця проживання. Тому всі необхідні зміни в документи можуть бути внесені тоді, коли це буде зручно їх власникові. Наприклад, коли людина захоче змінити місце проживання — переїхати на іншу вулицю або в інше село чи місто.

Документи власності на квартири, будинки, земельні ділянки, будь-яке інше майно, у яких вказані старі назви, залишаються дійсними. Зміни до них треба буде вносити, тільки якщо власник захоче продати, подарувати або передати у спадок свою квартиру, будинок чи інше майно. У такому випадку в документах, які будуть оформлюватися на нового власника, вже буде вказана нова назва.

Проте на вартості послуг нотаріуса це не позначатиметься: покупець і продавець платитимуть нотаріусові таку ж суму, як і в тих випадках, коли назва вулиці, села або міста не змінюється.

Єдине, кому треба буде внести зміни в статутні документи – це юридичні особи. Проте, відповідно до чинного законодавства, ця процедура для них є безкоштовною. Їм не треба буде сплачувати ані адміністративний збір, ані послуги нотаріуса, оскільки нотаріальне засвідчення підписів на статуті скасовано. Фізична особа-підприємець (ФОП) вноситиме зміни про свою адресу в Єдиному державному реєстрі, але це також безкоштовно.

Схожі новини